Kamu Gözetimi Kurumu’na Uzman Yardımcısı Alınacak!

 Kamu Gözetimi Kurumu’na Uzman Yardımcısı Alınacak!

07.10.2019 - 1:36

Güncelleme : 07.10.2019 - 1:38
168 views

Kamu Yönetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu 13 uzman yardımcısı alımı için ilan yayımladı. Memur statüsünde yapılacak olan alım için başvuru tarihlerini ve şartlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu Yönetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından yapılacak uzman yardımcısı alımı için Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda personel ihtiyacını karşılamak amacıyla 13 uzman yardımcısı alınacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylarda KPSS şartı aranmaktadır. Uzman yardımcısı kadrosu için başvurucak adayların KPSS sınavından belirtilen puan türünden en az 80 puan almış olmaları gerekmektedir. Genel kadro uzman yardımcısı olarak 11 kişi, istatistik uzman yardımcısı için 2 kişi alınacaktır.

Başvurular 7 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olup, 21 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. Başvurular elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru sonucunda sınava katılmaya hak kazanan adaylar belirlenecektir. Yazılı sınav 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın