Gazi Üniversitesi’ne 77 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak!

 Gazi Üniversitesi’ne 77 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak!

30.09.2019 - 4:15

Güncelleme : 30.09.2019 - 4:15
126 views

Gazi Üniversitesi’nin İşkur üzerinden yaptığı ilana göre, farklı görevlerde 77 sürekli işçi alınacağı belirtildi. İlan detayları haberimizde…

Gazi Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda 77 sürekli işçi alınacak. Yapılacak alımlar inşaat mühendisi, bigisayar programcısı, bilgisayar programcılığı teknikeri, büro yönetiimi ve sekreterlik, aşçı, garson, büro memuru, temel imalat ve montaj elemanı, elektrik teknisyeni, elektromekanik taşıyıcılar teknisyeni, kaynak teknisyeni, sıhhi tesisatçı, soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, mobilya döşeme teknisyeni, telekominikasyon teknisyeni, güvenlik görevlisi, boyacı, erkek kuaförü, hastane hizmetlisi ve temizlik görevlisi pozisyonlarında olacaktır.

Başvuru Şartları Neler?

Başvuru şartları başvuru yapılacak pozisyona göre değişmektedir. Bazı pozisyonlar için KPSS puanı ve sözlü sınav gerekli iken bazı pozisyonlarda kura yöntemi ve sözlü sınav değerlendirmesi yapılacaktır. 30 Eylül 2019 tarihinde başlayacak başvurular 4 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR’a şahsen giderek yapabileceklerdir.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın