Cerrahpaşa’ya Bilişim Personeli Alımı Yapılacak!

 Cerrahpaşa’ya Bilişim Personeli Alımı Yapılacak!

23.10.2019 - 22:49

Güncelleme : 23.10.2019 - 22:49
116 views

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 bilişim personeli alınacağı belirtildi. Başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Cerrahpaşa Rektörlüğü bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı. İlanda yapılan açıklamada ihtiyacı karşılamak üzere yazılı ve sözlü sınav ile yedi bilişim personeli alınacağı belirtildi. 22 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan başvurular 5 Kasım 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, istenen belgeler ile birlikte son başvuru tarihine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı’na başvurmalıdır. Bilişim personeli ilanına dört yıllık fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecektir.

Başvuru değerlendirmelerinde KPSS puanının yüzde 70’i, YDS puanının ise yüzde 30’u alınacaktır. KPSS sonuç belgesi olmayan adayların sınav sonucu 70 olarak baz alınacaktır. YDS sonucu olmayan adayların ise sınav sonucu 0 olarak hesaplanacaktır.

İlan metni için tıklayın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın