Ailesini Vahşice Öldüren Evlattan İnanılmaz İfadeler!

 Ailesini Vahşice Öldüren Evlattan İnanılmaz İfadeler!

02.10.2019 - 14:38

Güncelleme : 02.10.2019 - 14:38
140 views

Anne ve babasını siyanur ile öldüren Mahmut Can Kalkan hakim karşısında ifade verdi.

Vahşi cinayet geçen Mayıs ayı içerisinde İzmir’in Bayraklı ilçesinde gerçekleşti. 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Mahmut Can Kalkan annesi Fatman Kalkan ve babası Mehmet Kalkan’ı içerisine siyanür koyduğu içecekle öldürdü. Olayın ardından tutuklanan Kalkan hakim karşısında olayı anlattı.

Olayı planlayarak yaptığını belirten Kalkan, siyanürü internetten satın aldığını ifade etti. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra kırmızı gözlü biri ile tanıştığını ve anne ve babasını bu kırmızı gözlü kişinin isteği doğrultusunda öldürdüğünü belirtti. Mahkeme başkanının kırmızı gözlü kişinin salonda olup olmadığını sorması üzerine, Kalkan ‘Beni cezaevinde bekliyor.’ cevabını verdi.

Kardeşine de İçirdi

Satın aldığı siyanürü yemek masasında anne,baba ve kardeşine şerbet diye olarak sundu ve içmelerini istedi. Anne ve baba içeceği içerken, Kalkan’ın kardeşi bir yudum alarak içmeden tükürdü. Mahmut Kalkan’ın anne ve babasına onlara zehir içirdiğini ve öleceklerini söylemesi üzerine, aile yoğurt yiyerek ve kusarak kurtulmaya çalıştı ancak yere yığıldılar. Mahkeme heyeti Kalkan’ın cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi amacıyla duruşmayı erteledi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın